Fantazi Kostümler

Fantazi kıyafetler ve seksi iç çamaşırları ilişkide heyecan ve farklı bir ambiyans yakalamak isteyenlerin tercihi olmaktadır. İlişkilerin monotonlaşması özellikle erkeklerin farklı arayışlar içine girmesine ya da cinsel isteksizliğe sebep olur. Erkek sadece cinsel olarak değil görsel olarak da tatmine ihtiyacı vardır. Erkeklerin bilinçaltında her zaman fantazi hikâyeler ve hayal ürünleri olur. Ergenlik çağına girdikten sonra yaşadığı ve gördüğü her şey bilinçaltına yerleşir.

Fantazi kıyafetler işte burada devreye giriyor, fantazi gecelikler erkeklerin bilinçaltına etki ettiği için cinsel ilişkiden iki kat zevk almasını sağlamaktadır. En seksi fantazi kostümler internet mağazamızdan satın alabilirsiniz. İlişkilerde yeni soluk kazanmak ve değişiklik için fantazi kostümler her zaman işe yaramaktadır. En basit fantazi iç çamaşırları bile ilişkinin gidişatını değiştirmeye yetecektir. Yani mini etek ve jartiyer çorabı kombini ile tanga uyumu ilişkinin heyecanını arttıracaktır. Kadınlar için basit görünse de erkekler fantazi kostümlerden çok fazla elektrik almaktadır. Sadece erkeklerde değil kadınlarda da farklı hisler uyandırması ve daha seksi hissettirmesi ile fantazi kostümler fayda gösterir.

Erkeklerin en beğendiği kostümler arasında hizmetçi kostümleri yer alıyor. Hizmetçi fantazisi erkeği daha zengin hissettirmesi, kaçamak yapıyor hissi vermesi ve hizmetçi kostümlerinin seksi tasarımları ile büyülemektedir.

İkinci sırada ise liseli kostümleri yer almaktadır. Eşinizin 19 yaşında bir delikanlıya dönüşmesi için lolita kostümü yani liseli üniforması giymek yeterli olacaktır. Erkekler hissettiği yaştadır ve genellikle 19-22 yaş arasında hissederler, 18 yaşında bir lolita ile karşılaştığında ise bunu size de hissettirirler.

Üçüncü sırada ise sekreter kostümleri yer alıyor. Sekreter kostümleri her zaman seksiliği çağrıştırmaktadır. Patron sekreter fantazisi erkeklerin rüyalarını süsleyen fantazilerdendir.

Hemşire kostümleri de en seksi kostümlerden birisidir. Beyaz jartiyer, mini etek ve seksi büstiyerlerle doktor hemşire ya da hemşire hasta fantazisi erkeği çılgına döndürecek etki yaratır.

En beğenilen farklı kostüm ve seksi kıyafetler arasında asker kostümleri ve hostes kostümleri vardır. Transparan ve fileli kumaşların kullanıldığı mini elbiseler çok seksi olmaktadır. Erkeklerin ilgisini kazanmak fantazi kostümlerle çok kolay olacaktır. En seksi kostümleri internet sitemizden kapıda ödemeli ve gizli paket olarak sipariş verebilirsiniz.

 

31 sonuçtan 1–12 gösteriliyor