C String Modelleri

G string modellerinden sonra daha minyatür olan c string modelleri piyasayı ele geçirmeye başladı. Sadece özel bölgeyi kapatacak kadar küçük tasarımı ile hafif ve rahat iç çamaşırlarından birisi de c string modelleridir. C string külotlar bel bölgesinden herhangi bir kumaşla tutunmaya gerek olmadan takılabilen en hafif iç çamaşırlarındandır. Genellikle plaj giyim modellerinde kullanılsa da günlük kullanımda da rahatlık sağlamaktadır.

C string iç çamaşırı dünyasının yeni tasarımıdır. Yenilikçi kadınların tercihi olan c string külot modelleri özellikle yaz aylarında büyük bir rahatlık ve ferahlık sağlıyor. Thong, t string, g string gibi modellerden sonra c string modelleri de internet mağazamızda satışa sunulmuştur. Erkek c string modellerinde daha farklı bir tasarım kullanılmış olup Türk erkeklerinin pek tercih etmeyeceği sadece fantazi iç çamaşırları olarak kullanım alanı bulabileceği iç giyim ürünleridir.

C string bayan modelleri ise seksi tasarımı ve rahatlığı sebebiyle Avrupa, Brezilya ve Almanya’da yoğun olarak kullanılmaktadır. C string kullanan kadınların seksi kalçalara sahip olması C stringin daha güzel durmasını sağlayacaktır. En ucuz G string modelleri fiyatları en kaliteli markaların sunumu ile internet sitemizde bulunmaktadır.

C string satın almak için online sipariş yöntemini kullanabilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz c string modelleri aynı gün kargoya teslim edilir. İç çamaşırları gizli kargo olarak gönderildiği için sadece sizin bilginiz dâhilindedir. Kapıda ödeme ile iç çamaşırı satın alma fırsatı da internet mağazamıza özel olarak uygulanmaktadır.

Güvenli ve rahat rahat alışveriş için gerekli bütün fırsatları web sitemiz size sunmaktadır. Satın aldığınız iç çamaşırları kapınıza kadar getirilir ve size teslim edilir. Ödemesini nakit olarak yapabilirsiniz. En seksi iç çamaşırları en ucuz fiyat garantisi ile sunulmaktadır. İnternet mağazamızda satılan ürünlerin mağaza fiyatları iki üç kat daha fazladır. İnternetten alışveriş fırsatı ile utanmadan, çekinmeden rahat rahat modelleri inceleyebilirsiniz ve yorulmadan birkaç tıklama ile satın alabilirsiniz. indirim, taksit ve kampanya gibi fırsatları takip ederek çekmecenizi en güzel ve kaliteli iç çamaşırları ile donatabilirsiniz.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 7