G String Modelleri

G string ve tanga modelleri son dönemin en popüler iç çamaşırları arasındadır. En seksi iç çamaşırları arasında sayılan g string külotlar güzel kalçaya sahip kadınlarda çok daha şık durmaktadır. Bayan iç giyim ürün olan g string erkeklere göre modellerin de olduğu bir iç çamaşırıdır.

g string iç çamaşırı modelleri varla yok arası bir yapıda olduğu için çok hafif ve rahattır. Sanılanın aksine rahatsız edici ya da zararlı değildir. Tabi bunda kaliteli iç çamaşırı seçiminin önemi büyüktür. Kadın iç giyim ürünleri bütün gün hassas bölgeleri sardığı için pamuklu olmalıdır. Sentetik ve naylon iç çamaşırları bakteri oluşumuna, mantar hastalıklarına ve enfeksiyonlara neden olur.

g string nedir diye merak edenler için külot çeşitlerinin geldiği son ve en çok tercih edilen modelidir. Tanga külotlara benzerse de g string tanga farkı şöyledir; tanganın bel kısmı bant şeklinde bir kumaştan oluşur ve arka kısmında da küçük bir kumaş olur. g string külotlarda bu bölümler tamamen ipten oluşur ve inceciktir. Önden bakıldığında normal bir külot gibi görünür ancak arkada hiçbir şey yoktur.

G string modelleri kadınların en nefret ettiği iç çamaşırı izinin belli olması sorunun çözmektedir. C string külot iç çamaşırı modelleri arasında en minimalist tasarımlara sahiptir. Dar kıyafetler, taytlar, elbiseler, abiyeler, kumaş kıyafetler, açık renk kotlar gibi birçok kıyafette g string tercih ettiğinizde iç çamaşırı izi sorunundan kurtulabilirsiniz.

G stringler günlük kullanımının yanı sıra fantazi iç giyim ürünü olarak da tercih edilebilir ancak güzel bir kalçaya sahip değilseniz tercihinizi tanga ya da dantelli iç çamaşırlarından yana yapabilirsiniz.

G string seçerken kıyafete uygun renklerin yanı sıra sizi yansıtacak en güzel rengi seçmelisiniz. Siyah g string modelleri seksi olmayı seven kadınların en sevdiği iç çamaşırıdır. Son yıllarda özellikle üniversite öğrencileri ve çalışan kadınlar seçimini g string ’den yana yapmaktadır. En kaliteli g string modellerini en ucuz fiyatlara almak için internet mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli iç çamaşırı satın alma fırsatı ile rahat ve güvenli olarak çekmecenizi donatabilirsiniz.

 

Gösterilen sonuç sayısı: 2