Gecelik

Gecelik takımları her kadının çekmecesinde olması gereken en şık gece kıyafetleridir. Gecelik modelleri kadını daha kadınsı gösteren ve rahatlığın ön planda olduğu iç giyim ürünlerindendir. Şık gecelikler bihter gecelikleri meşhur olduktan sonra daha çok kullanılmaya başladı. Gecelikler ve sabahlıklar 2016 modasının yaşatıldığı en güzel tasarımlara sahiptir. http://www.fantazigecelikler.net/ sitemizde tüm bu ürünleri görebilirsiniz.

Gecelik dünyasında fantezi gecelikler ve ateşli gecelikler modelleri kadının zarafetini ortaya koyan ve daha seksi görünmesini sağlayan iç çamaşırları arasındadır. Fantezi gecelik modelleri geniş bir yelpazeye sahip olup her türlü zevke göre renk ve model seçeneği vardır.

Gecelik seçiminde modelden daha önemlisi kumaşlar ve renklerdir. İpek gecelik modelleri şıklığın ve gösterişin simgesi haline gelmiştir, saten gecelikler ise seksiliği ve kaliteyi simgelemektedir. Penye gecelikler ise rahatlığın ve kullanışlılığının hayat bulduğu en güzel tasarımlara sahiptir. Gecelik seçiminde renk de geceliğin etkisini arttırmaktadır. İç çamaşırı seçiminde renkler kişilik yapısını ifade etmektedir. Yani kırmızı gecelikler tutku ve seksi simgelerken siyah gecelikler aşk ve asaleti gözler önüne sermektedir. Beyaz gecelikler temizliği, pembe gecelikler ise saflığı ifade etmektedir. Her rengin kendine göre bir anlamı vardır. Renk seçiminde kullanılan boyaların doğal boyalar olması sağlık açısından önemlidir. Bu konuyu dikkate alırsanız cildinizin tahriş olmasını önler ve kanserojen maddelerden uzak durabilirsiniz.

Fantezi gecelik modellerinde dantelli gecelikler uzun yıllardan beri en çok tercih edilen gecelikler arasındadır. Çeyizlik gecelik takımı olarak da dantelli ve dekolteli saten gecelikler tercih sebebidir. Transparan gecelikler ise son yıllarda popülerleşen en seksi gecelik modelleri arasındadır. Transparanın geceliğe kattığı gizem ve merak duygusu cinsel ilişki öncesinde erkeğin ilişkiye daha çok adapte olmasını sağlar. Transparan tülün verdiği dokunuş hissi ise kadının ilişkide daha çok zevk almasını sağlar

94 sonuçtan 1–12 gösteriliyor