Saten Gecelik

Saten gecelikler kalite ve şıklığın simgesidir. En güzel saten gecelikler kadınların sevdiği ve uzun yıllardan beri tercih ettiği gecelik kumaşlarındandır. Hafif olması ve kaygan yapısı ile lüks ve kaliteyi hissettirmesi ile saten gecelikler gelin adaylarının çeyizini süslemektedir. Çeyizlik saten gecelik takımı genellikle 6lı olarak sunulur. Yazlık ve kışlık gecelik modelleri, sabahlık, şort gibi parçalardan oluşan saten geceliklerde dantelli ve dekolteli kesimler, yırtmaçlı uzun gecelikler, kısa mini gecelikler, askılı ve kısa kollu gecelikler bulunmaktadır.

Penye geceliklere göre daha şık olması, kolay yıkanması ve kuruması, dokunuş hissi ve kalitesi sebebiyle geceleri şıklığın adı saten gecelikler olmuştur. İpek geceliklerden daha kullanışlı ve uygun olması tercih sebebi olmaktadır. Saten kumaşların doğal yapısı naylon ve sentetik kumaşlar gibi cildi tahriş etme sorunu yoktur. Sağlık açısında saten ve pamuklu kumaşların tercihi önemlidir.

Saten gecelik modelleri 2016 sezonunun açılması ve baharın gelişi ile büyük bir patlama yaşamıştır. Kısa saten gecelik modellerine olan talep artış göstermiştir. Mini saten gecelik ve saten gecelik şort takımları büyük ilgi görüyor. Uzun saten gecelikler soğuk gecelerde tercih edilirken mini seksi gecelikler sıcak yaz gecelerinde hem rahatlık hem de seki bir görünüm sunmaktadır. Erkeklerin gönlünü çalabilecek en seksi saten gecelik takımları en kaliteli markaların sunumunu yaptığı modellerden seçilmiştir. Bihter seksi gecelik modellerinin ektisi hala devam ettiği için derin yırtmaçlı ve dekolteli gecelik modelleri ile en seksi vücut hatlarını ortaya çıkartabilirsiniz.

En güzel saten gecelik modellerini internet mağazamızda inceleyebilirsiniz. Saten gecelik modelleri markaları özel defile modellerini internet mağazalarında satışa sunmaktadır. Saten gecelik alırken internetten model ve fiyat araştırması yaparak mağaza fiyatları ile kıyaslayabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile en kaliteli gecelik markalarını en ucuz fiyata alabilme imkânından yararlanabilirsiniz. Gecelik seçiminde renklerin önemini unutmayın. 2016 gecelik modasında fuşya, gülkurusu, mavi renkler yer alırken kırmızı gecelikler her zaman olduğu gibi aşk ve tutkuyu simgeliyor. Siyah gecelikler asalet ve seksiliği beyaz gecelikler ise saflığı ve temizliği sembolize etmektedir.

Gösterilen sonuç sayısı: 4