Transparan Gecelik

Tül gecelik olarak bilinen transparan yani içi gösteren gecelik modelleri şeffaf ve hafif tasarımları ile seksi gecelik modelleri arasında yer almaktadır. Penye gecelik modelleri fantazi dünyasının son yıllarda en güzel tasarımları ile fantazi iç çamaşırı sevenlere sunulmuştur. Transparanın çekiciliği iç çamaşırlarının ve kadın vücudunun zarafetini ortaya koymaktadır.

Tül gecelik modelleri erkeklerin fantazi dünyasına hitap eden tasarımlarıyla 2016 gecelik modelleri olarak internet mağazamızda sergilenmektedir. Fantazi gecelik modellerinde transparan modeller merak uyandırıcı tasarımları ile seksi bir görünüm kazandırmaktadır. Kadına daha seksi bir his kazandıran transparan gecelikler daha kadınsı ve zarif bir görünüm kazandırdığı için özgüven verir. İlişkilerde özgüven daha zevk verme ve rahatlama sağlayacaktır. Uzun tül gecelik modelleri eski Osmanlı döneminde cariyelerin kullandığı iç çamaşırları ile benzerlik göstermektedir. Padişahların cariyelerine giydirdiği bu eşsiz güzellikteki çamaşırlar büyüleyici bir etkiye sahiptir.

Büyük beden transparan gecelikler ise fiziğine uygun seksi iç çamaşırı bulamayan kadınlara özel tasarlanmıştır. Büyük beden transparan iç çamaşırları detayları gizlemesi ve seksi göstermesi ile cinsel ilişkilerde büyük bir görsel performans kazandırmaktadır. Transparan geceliklerde renk seçimini ten rengine göre yapmak önemlidir.

Beyaz transparan gecelikler daha sarışın ve kumral kadınları seksi gösterirken siyah transparan gecelik esmer tenli kadınlara yakışmaktadır. Kırmızı transparan geceliklerde ise siyah detaylar kullanıldığında esmer, beyaz detaylar kullanıldığında sarışınlara göre uyum sağlar. Kırmızı transparan gecelikleri siyah jartiyerlerle ya da tanga modelleri ile kombin yapmak her zaman güçlü bir etki sağlayacaktır.

Transparan gecelik fiyatları kaliteye göre değişse de mağaza fiyatları az bulunması ile uçuk fiyatlara gelmektedir. Ucuz transparan gecelikler ise düşük kaliteli naylon ve sentetik malzemelerden yapılmıştır. Kaliteli transparan geceliklerin en iyi fiyat garantisi ile internet mağazamızdan online sipariş vererek satın alabilirsiniz. Kapıda ödemeli transparan gecelik ve fantazi iç çamaşırları web sitemizde satışa sunulmuştur. 2016 sezonunda en seksi iç çamaşırları ile ilişkinize renk katmak için transparan gecelikleri inceleyin.

 

20 sonuçtan 1–12 gösteriliyor